Drzwi rewizyjne EI30 200x200 mm

Drzwi rewizyjne EI30 200x200 mm
Cena: 423,10 zł 423.10
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 343,98 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 119685

Opis

Drzwi rewizyjne EI30

Drzwi rewizyjne EI30 służą do montażu w nienośnych ścianach masywnych (żelbetowych,monolitycznych lub prefabrykowanych) oraz ścianach murowanych. Drzwi zbudowane są z dwóch ram wykonanych z aluminiowych kątowników: zewnętrznej – ościeżnicowej oraz wewnętrznej stanowiącej ramę konstrukcyjną skrzydła drzwi. Wypełnienie skrzydła drzwi stanowią płyty ogniochronne o grubości 2x12,5 mm. Do skrzydła drzwi na całym jej obwodzie przyklejona jest pęczniejąca uszczelka ogniowa o grubości ok. 1 mm. Obłożenie ościeżnicy stanowi płyta ogniochronna o grubości 2x12,5 mm. Jako wyposażenie dodatkowe
można zamontować zamek okołocylindryczny w systemie jednego lub wielu kluczy. Możliwość wyjęcia drzwi z ramy gwarantuje pełny dostęp do przestrzeni wewnątrz szachtu. Płyty są zlicowane z ramą profilu aluminiowego – nie wymagają szpachlowania. Do licowania ościeżnicy ze skrzydłem drzwi służą wyjmowane zawiasy obrotowe i metalowe zamki Mini-Latsch. Do zabezpieczenia przed wypadaniem drzwi jest zamontowany łańcuch węzłowy przymocowany do ościeżnicy.

Możliwość wyjęcia drzwi z ramy gwarantuje pełny dostęp do przestrzeni wewnątrz szachtu. Płyty są zlicowane z ramą profilu aluminiowego – nie wymagają szpachlowania. Do licowania ościeżnicy ze skrzydłem drzwi służą wyjmowane zawiasy obrotowe i metalowe zamki Mini-Latsch. Do zabezpieczenia przed wypadaniem drzwi jest zamontowany łańcuch węzłowy przymocowany do ościeżnicy.

Wymiar:

200x200 (310x310)* w nawiasie podano całkowity wymiar drzwi rewizyjnych

 

Możliwość wykonania drzwi o dowolnym wymiarze uwzględniając poniższe ograniczenia:

Drzwi rewizyjne EI30 maks. rozmiar jednego boku 800 mm i maksymalna powierzchnia < lub = 0,640 m2

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl