Najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza tylko z Elixair 0
Najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza tylko z Elixair

Rodzina - to ona powinna być dla nas najważniejsza. Szczególnie jej zdrowie i dobre samopoczucie. To można osiągnąć wyposażając swój dom w oczyszczacze powietrza. Obecnie najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza można osiągnąć dzięki produktom firmy Elixair. Czym różnią się od innych tego typu urządzeń? Dlaczego warto im zaufać? Na te pytanie odpowiadamy poniżej. 

czytaj całość »
O uszczelkach słów kilka 0

Nie ulega wątpliwości, że drzwi są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego budynku. Bez względu na to, czy są to drzwi wejściowe do domu, hotelu czy banku, powinny służyć nie tylko zabezpieczeniu mienia, ale również ochronie przeciwpożarowej. Jeśli o tą drugą chodzi, należy pamiętać, że nie tylko drzwi stalowe są tutaj ważne. Jednym z elementów, na który należy zwrócić uwagę podczas ich kupna są specjalne uszczelki. To od nich tak naprawdę zależy to, jak długo drzwi będą w stanie utrzymać ogień w strefie pożaru. Właśnie o nich chcemy napisać dzisiaj kilka słów. 

czytaj całość »
Drzwi przeciwpożarowe a może dymoszczelne? Które wybrać? 0

Prawo budowlane jasno określa, że każdy nowo powstały budynek musi zostać wyposażony w elementy, które podczas pojawienia się niebezpieczeństwa, będą w stanie zagwarantować przebywającym w pomieszczeniach ludziom możliwość ucieczki. Jednym z nich są z pewnością drzwi przeciwogniowe, których zadaniem jest niedopuszczenie do tego, aby ogień przedostał się do pomieszczeń nieobjętych pożarem. Na rynku można spotkać także drzwi dymoszczelne. Jaka jest różnica pomiędzy nimi, które są bardziej skuteczne? Na te pytania odpowiadamy poniżej. 

czytaj całość »
Skuteczne oczyszczanie powietrza bez potrzeby wymiany filtrów 0

Alternatywa dla oczyszczaczy powietrza z filtrami hepa.

ELIXAIR - nie ma potrzeby wymiany drogich filtrów!!!

Dzięki elektrostatycznemu mechanizmowi filtrującemu, ELIXAIR może usuwać nawet najmniejsze cząsteczki, których nie można usunąć za pomocą mechanicznych urządzeń oczyszczających opartych na włókninach HEPA. Dzięki Elixair możesz usunąć 99,8% zanieczyszczeń powietrza i małych cząstek (SMOG, PYŁKI, WIRUSY, ZARAZKI, PLEŚNIE i GRZYBY). Elixair jest tak wydajny, że po 30 minutach pracy powietrze jest znacznie czystsze, bardziej świeże i łatwiej się nim oddycha.

czytaj całość »
Stolarka przeciwpożarowa – bezpieczeństwo z atestem 0

W ofercie BJS Technika dostępna jest stolarka przeciwpożarowa metalowa renomowanych producentów włoskich i polskich odpowiadająca wymaganiom budownictwa publicznego i indywidualnego. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo stalowe drzwi przeciwpożarowe zewnętrzne w klasach ognioodporności EI 60 oraz EI 120. Nasza stolarka przeciwpożarowa posiada Wymaganą Aprobatę Techniczną.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl